Lot: 1

Current Price: 350 TL Starting Bid: 350 TL Estimated: TL Losing Winning

Antika Pirinç ve Metal Bilateral Posta Terazisi. Çalışır durumda, iyi kondüsyonda

Yükseklik: 21 cm Genişlik: 14 cm. Posta terazisi 1930'lu yıllardan bilateral (çift) terazili sistemdir. Ön tarafında bilateral damgalı, arka tarafında Flour Leuven markası vardır. Üst terazi 500 gram, alt terazi 100 gram ağırlık ölçmektedir.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Antika Pirinç ve Metal Bilateral Posta Terazisi. Çalışır durumda, iyi kondüsyonda-Yükseklik: 21 cm Genişlik: 14 cm. Posta terazisi 1930'lu yıllardan bilateral (çift) terazili sistemdir. Ön tarafında bilateral damgalı, arka tarafında Flour Leuven markası vardır. Üst terazi 500 gram, alt terazi 100 gram ağırlık ölçmektedir.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Antika Pirinç ve Metal Bilateral Posta Terazisi. Çalışır durumda, iyi kondüsyonda-Yükseklik: 21 cm Genişlik: 14 cm. Posta terazisi 1930'lu yıllardan bilateral (çift) terazili sistemdir. Ön tarafında bilateral damgalı, arka tarafında Flour Leuven markası vardır. Üst terazi 500 gram, alt terazi 100 gram ağırlık ölçmektedir.

  TLSold
 • Antika Pirinç Berber Pamukluğu-En: 10 cm Boy: 10 cm Yüks: 8 cm

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Antika Pirinç Berber Pamukluğu-En: 10 cm Boy: 10 cm Yüks: 8 cm

  TLSold
 • Bronz Viking kafası Obje-Yükseklik: 6,5 cm En: 6 cm

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Bronz Viking kafası Obje-Yükseklik: 6,5 cm En: 6 cm

  TLSold
 • Eski Kesme Cam Likör Şişesi ve 5 adet bardağı, kehribar renginde.-Şişe yüksekliği: 34 cm Bardak yükseklikleri: 12 cm. Takım üzeri kabartma kuş ve çiçek figürleri ile bezeli.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Eski Kesme Cam Likör Şişesi ve 5 adet bardağı, kehribar renginde.-Şişe yüksekliği: 34 cm Bardak yükseklikleri: 12 cm. Takım üzeri kabartma kuş ve çiçek figürleri ile bezeli.

  TLSold
 • Eski Avrupa Gaz Lambası-Yükseklik: 49 cm

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Eski Avrupa Gaz Lambası-Yükseklik: 49 cm

  TLSold
 • Eski Pirinç Çan-Yükseklik: 15 cm

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Eski Pirinç Çan-Yükseklik: 15 cm

  TLSold
 • Willow Tree Serisi "Peace" figürü-Yükseklik:23 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Willow Tree Serisi "Peace" figürü-Yükseklik:23 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  TLSold
 • Willow Tree Serisi "Love" figürü-Yükseklik:23 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Willow Tree Serisi "Love" figürü-Yükseklik:23 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  TLSold
 • Willow Tree Serisi "Angel of Friendship" figürü-Yükseklik:14 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Willow Tree Serisi "Angel of Friendship" figürü-Yükseklik:14 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  TLSold
 • Willow Tree Serisi "Angel of Hope" figürü-Yükseklik:13,5 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Willow Tree Serisi "Angel of Hope" figürü-Yükseklik:13,5 cm. Willow Tree serisi Susan Lordi tarafından yaratılmış figürlerdir. Willow Tree sessiz yollarla konuşan, ifadesiz, ifadesini yalnızca jestlerle veren, rahatlatıcı, ilham verici figüratif heykel serisidir. Susan Lordi her bir figürünü Kansas City, Missouri'deki stüdyosunda elde oyar ve boyar. Malzeme reçine.

  TLSold
 • Tren İstasyon Feneri-1930-1939 dönemlerine ait koleksiyonluk Alman Tren İstasyon Feneri. Ölçüler: 50 cm x 18 cm

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Tren İstasyon Feneri-1930-1939 dönemlerine ait koleksiyonluk Alman Tren İstasyon Feneri. Ölçüler: 50 cm x 18 cm

  TLSold
 • Nao Lladro porselen figür-25 cm

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Nao Lladro porselen figür-25 cm

  TLSold
 • Lladro porselen figür-Ölç: 20 cm x 19 cm

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Lladro porselen figür-Ölç: 20 cm x 19 cm

  TLSold
 • Adams Chinese Birds-Brown Kase-Nadir ingiliz markası. William Adams tarafından patenti alınmış olan bu kusursuz antika eser 1913-1940 yılları arasında üretilmiştir. No:623294. Uzunluğu: 20 cm Eni: 14 cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Adams Chinese Birds-Brown Kase-Nadir ingiliz markası. William Adams tarafından patenti alınmış olan bu kusursuz antika eser 1913-1940 yılları arasında üretilmiştir. No:623294. Uzunluğu: 20 cm Eni: 14 cm.

  TLSold
 • Adams Chinese Birds-Brown Kayık Tabak-Nadir ingiliz markası. William Adams tarafından patenti alınmış olan bu kusursuz antika eser 1913-1940 yılları arasında üretilmiştir. No:623294. Çap: 20,5 cm. Yükseklik: 9,5 cm

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Adams Chinese Birds-Brown Kayık Tabak-Nadir ingiliz markası. William Adams tarafından patenti alınmış olan bu kusursuz antika eser 1913-1940 yılları arasında üretilmiştir. No:623294. Çap: 20,5 cm. Yükseklik: 9,5 cm

  TLSold
 • Çanakkale Savaşı Süngü-1915-1916 yıllarında Çanakkale Savaşı'nda Şanlı Ordumuzun kahraman askerleri tarafından kullanılmış süngü. Koleksiyonluk, nadir bulunabilecek bir üründür. Uzunluk: 60 cm.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Çanakkale Savaşı Süngü-1915-1916 yıllarında Çanakkale Savaşı'nda Şanlı Ordumuzun kahraman askerleri tarafından kullanılmış süngü. Koleksiyonluk, nadir bulunabilecek bir üründür. Uzunluk: 60 cm.

  TLSold
 • Fransız antika bronz mücevher kutusu-1855-1860 Fransız antika mücevher kutusu. Kutunun üzeri 1850'li yılların Fransız, İngiliz paraları ile çalışılmış bir eserdir. Koleksiyon değeri taşıyan bronz mücevher kutusu detaylı işçiliği, aslan ayakları, ejderha kulplarıyla nadide bir eserdir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Fransız antika bronz mücevher kutusu-1855-1860 Fransız antika mücevher kutusu. Kutunun üzeri 1850'li yılların Fransız, İngiliz paraları ile çalışılmış bir eserdir. Koleksiyon değeri taşıyan bronz mücevher kutusu detaylı işçiliği, aslan ayakları, ejderha kulplarıyla nadide bir eserdir.

  TLSold
 • Naja Yılanı (kobra)-20. yy. ortalarına ait İtalyan Naja Yılanı (Kobra). Boy: 28 cm x 20 cm.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Naja Yılanı (kobra)-20. yy. ortalarına ait İtalyan Naja Yılanı (Kobra). Boy: 28 cm x 20 cm.

  TLSold
 • 1950'ler kolleksiyonluk İmari Tabak-1950'ler kolleksiyonluk İmari Tabak 31 cm. Oldukça büyük bir tabaktır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  1950'ler kolleksiyonluk İmari Tabak-1950'ler kolleksiyonluk İmari Tabak 31 cm. Oldukça büyük bir tabaktır.

  TLSold
 • Fransız Taş Opalin Vazo-Kusursuz Fransız taş opalin vazo. Bu güzellikte ve büyüklükte nadir bulunabilecek bir taş opalindir. Yüks: 29 cm. Çap: 15 cm.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Fransız Taş Opalin Vazo-Kusursuz Fransız taş opalin vazo. Bu güzellikte ve büyüklükte nadir bulunabilecek bir taş opalindir. Yüks: 29 cm. Çap: 15 cm.

  TLSold
 • Almanya üretimi porselen bebek. -Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Almanya üretimi porselen bebek. -Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Vintage manuel matkap. Çok temiz bir Belçika üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Vintage manuel matkap. Çok temiz bir Belçika üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Vintage pirinç üzeri deri kaplama küçük dürbün-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Vintage pirinç üzeri deri kaplama küçük dürbün-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Bavaria porselen pot, şekerlik ve sütlük takımı. Atık kırık yok-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Bavaria porselen pot, şekerlik ve sütlük takımı. Atık kırık yok-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Balıkçı temalı zamak (tutya) heykel. Fransa üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Balıkçı temalı zamak (tutya) heykel. Fransa üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Sokak çalgıcıları temalı zamak (tutya) heykel. Fransa üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Sokak çalgıcıları temalı zamak (tutya) heykel. Fransa üretimi-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Orjinal kutusunda vintage servis seti. Boynuz saplı. Belçika üretimi -Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Orjinal kutusunda vintage servis seti. Boynuz saplı. Belçika üretimi -Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Bakır Gravür-Bakır üzerine asit indirgeme tekniği ile yapılmış Almanya’nın Babenhusen kentini gösteren eski bir gravür. Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Bakır Gravür-Bakır üzerine asit indirgeme tekniği ile yapılmış Almanya’nın Babenhusen kentini gösteren eski bir gravür. Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Dışı altın vermeyeli cam karaf-Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Dışı altın vermeyeli cam karaf-Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Vintage ahşap kaideli barometre-1950'lerde Türkiye pazarı için İngiltere’de üretilmiş. Bu nedenle kadranı hem Türkçe hem de İngilizce olarak tasarlanmış. Ölçüler fotoğraftadır.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Vintage ahşap kaideli barometre-1950'lerde Türkiye pazarı için İngiltere’de üretilmiş. Bu nedenle kadranı hem Türkçe hem de İngilizce olarak tasarlanmış. Ölçüler fotoğraftadır.

  TLSold
 • Feudor 100 vintage fransız benzinli çakmak-1940'lı yıllar

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Feudor 100 vintage fransız benzinli çakmak-1940'lı yıllar

  TLSold
 • Crown Design mini benzinli çakmak

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Crown Design mini benzinli çakmak

  TLSold
 • Vintage benzinli çakmak. Pistolet marka

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Vintage benzinli çakmak. Pistolet marka

  TLSold
 • Omega De Ville Prestige quartz kadın saati-18k altın. Saat çalışıyor. Pil takılması gerekir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Omega De Ville Prestige quartz kadın saati-18k altın. Saat çalışıyor. Pil takılması gerekir.

  TLSold
 • İsviçre Cep Saati-Chronometre L'incomparable-Çalışıyor, tırnak basmalı

  Lot No: 35

  Lot: 35

  İsviçre Cep Saati-Chronometre L'incomparable-Çalışıyor, tırnak basmalı

  TLSold
 • Polaroid Miniportrait-Amerikan malı nadir bir üründür. Makine 4 lense sahiptir. Bu kamera 70'li yıllarda profesyonel fotoğrafçılar için pasaport fotoğrafçılığında kullanılmak üzere tasarlanmış. Ürün tamamen mekanik olarak tasarlanmış olup pile gereksinim yoktur.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Polaroid Miniportrait-Amerikan malı nadir bir üründür. Makine 4 lense sahiptir. Bu kamera 70'li yıllarda profesyonel fotoğrafçılar için pasaport fotoğrafçılığında kullanılmak üzere tasarlanmış. Ürün tamamen mekanik olarak tasarlanmış olup pile gereksinim yoktur.

  TLSold
 • Kershaw Eight 20 King Penguin Kamera-1920/1930'lardan ingiliz malı 120 roll film kullanan bir körüklü kamera.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kershaw Eight 20 King Penguin Kamera-1920/1930'lardan ingiliz malı 120 roll film kullanan bir körüklü kamera.

  TLSold
 • Balda Juwella Körüklü Kamera-Muhtemelen 1936 model. Max Baldeweg, Dresden, Almanya üretimi. 6 x 9 format, 120 roll film, 105 mm f/6.3 lens.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Balda Juwella Körüklü Kamera-Muhtemelen 1936 model. Max Baldeweg, Dresden, Almanya üretimi. 6 x 9 format, 120 roll film, 105 mm f/6.3 lens.

  TLSold
 • J.E. Mergott Co 120, Box Kamera-The J.E. Mergott, New Jersey, 1940'lı yıllar imalatı bir box kamera.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  J.E. Mergott Co 120, Box Kamera-The J.E. Mergott, New Jersey, 1940'lı yıllar imalatı bir box kamera.

  TLSold
 • Globica antika stüdyo kamerası-130 cm x 63 cm. Körükleri sağlam

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Globica antika stüdyo kamerası-130 cm x 63 cm. Körükleri sağlam

  TLSold
 • Miller ışıklı tabela-30cm x39.5 cm sol üst köşede çatlk vardır

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Miller ışıklı tabela-30cm x39.5 cm sol üst köşede çatlk vardır

  TLSold
 • Eski capedimonte çiçekli gaz lambası-yaprak kısmı kırıktır

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Eski capedimonte çiçekli gaz lambası-yaprak kısmı kırıktır

  TLSold
 • Padişah Tuğralı Osmanlı büyük boy kildan-dönem ürünü

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Padişah Tuğralı Osmanlı büyük boy kildan-dönem ürünü

  TLSold
 • Asma zincirli kelebek saat-pilli, çalışır vaziyette

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Asma zincirli kelebek saat-pilli, çalışır vaziyette

  TLSold
 • 8 mm Tarzan filmi-kutusunda

  Lot No: 45

  Lot: 45

  8 mm Tarzan filmi-kutusunda

  TLSold
 • Kutusunda el boyama duvar tabağı-İznik 19 cm çapında

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Kutusunda el boyama duvar tabağı-İznik 19 cm çapında

  TLSold
 • Minyatür saat-çalışır durumda pil takılacak

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Minyatür saat-çalışır durumda pil takılacak

  TLSold
 • Manzara resimli yağlıboya tablo, sanatçı imzalı-Ölçüler: 120 cm x 70 cm

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Manzara resimli yağlıboya tablo, sanatçı imzalı-Ölçüler: 120 cm x 70 cm

  TLSold
 • Kutusunda masa saati-sıfır ürün

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Kutusunda masa saati-sıfır ürün

  TLSold
 • Zinn kapaklı cam tankard-Eski ürün,

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Zinn kapaklı cam tankard-Eski ürün,

  TLSold
 • Fransız Taş Opalin Lokumluk-Fransız Taş Opalin Lokumluk/Sunumluk. Yükseklik: 16 cm. Çap: 15 cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Fransız Taş Opalin Lokumluk-Fransız Taş Opalin Lokumluk/Sunumluk. Yükseklik: 16 cm. Çap: 15 cm.

  TLSold
 • İtalyan Gümüş Kaplama Karaf

  Lot No: 52

  Lot: 52

  İtalyan Gümüş Kaplama Karaf

  TLSold
 • Altın vermeyeli 1878 tarihli fincan-143 yıllık 1878 tarihli el boyama sanatçı imzalı fincan. Altın vermeyeli. Yaşı gereği vermeyesinde aşınmalar fotoğraflarda gözüktüğü gibidir. Kırığı, atığı yoktur.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Altın vermeyeli 1878 tarihli fincan-143 yıllık 1878 tarihli el boyama sanatçı imzalı fincan. Altın vermeyeli. Yaşı gereği vermeyesinde aşınmalar fotoğraflarda gözüktüğü gibidir. Kırığı, atığı yoktur.

  TLSold
 • Romanya Arpo Porselen Kontes Figürü

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Romanya Arpo Porselen Kontes Figürü

  TLSold
 • Romanya Arpo Porselen Figür-Koleksiyonumuz en zarif figürlerinden

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Romanya Arpo Porselen Figür-Koleksiyonumuz en zarif figürlerinden

  TLSold
 • Pirinç Dümen Saat-5 büyük kentin ( İstanbul, New York, Paris, Hong Kong, Londra) saati çalışır durumda. 73 cm yüksekliğinde harika bir denizci saati.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Pirinç Dümen Saat-5 büyük kentin ( İstanbul, New York, Paris, Hong Kong, Londra) saati çalışır durumda. 73 cm yüksekliğinde harika bir denizci saati.

  TLSold
 • 19 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem mavi rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  19 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem mavi rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  TLSold
 • 20 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem kırmızı rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  20 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem kırmızı rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  TLSold
 • 21 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem yeşil rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  21 yy. Fransızların Osmanlı Pazarı için ürettiği kopartma cam vazo-Muhteşem yeşil rengi ile tam bir zarafet. Üretim: 1850-1900. Yüks: 26 cm.

  TLSold
 • 42 Adet Orijinal Takdim Flamaları-Muhtelif maçlarda kullanılan takımların takdim flamaları koleksiyonu

  Lot No: 60

  Lot: 60

  42 Adet Orijinal Takdim Flamaları-Muhtelif maçlarda kullanılan takımların takdim flamaları koleksiyonu

  TLSold
 • Eski Çanakkale kahverengi ve yeşil tonlara sahip vazo-Yükseklik: 20 cm Genişlik:15 cm. Bir yerinde atık vardır. Fotoğrafta gösterilmiştir.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Eski Çanakkale kahverengi ve yeşil tonlara sahip vazo-Yükseklik: 20 cm Genişlik:15 cm. Bir yerinde atık vardır. Fotoğrafta gösterilmiştir.

  TLSold
 • Kınık Testi-Yükseklik: 28 cm. Yaşından kaynaklanan boya dökülmeleri mevcuttur.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Kınık Testi-Yükseklik: 28 cm. Yaşından kaynaklanan boya dökülmeleri mevcuttur.

  TLSold
 • Akıtma Boyalı Eski Kınık Testi.-Yükseklik: 25 cm. Ağız kısmında küçük bir atık vardır.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Akıtma Boyalı Eski Kınık Testi.-Yükseklik: 25 cm. Ağız kısmında küçük bir atık vardır.

  TLSold
 • 1. Dünya Savaşı İngiliz Subay Düdüğü

  Lot No: 64

  Lot: 64

  1. Dünya Savaşı İngiliz Subay Düdüğü

  TLSold
 • Çanakkale Savaşı 3 adet kovan

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Çanakkale Savaşı 3 adet kovan

  TLSold
 • Osmanlıca Kitap-Nebatat hakkında Malumat-ı İptidaiye kitabı. Dönemin bilgi ve çizimleri ile bitkiler ve ziraat hakkında.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Osmanlıca Kitap-Nebatat hakkında Malumat-ı İptidaiye kitabı. Dönemin bilgi ve çizimleri ile bitkiler ve ziraat hakkında.

  TLSold
 • Minyatürlerle Atatürk Evleri ve Atatürk'le Anıtlaşan Yapılar-Kuşe kağıda basılı ciltli, şömizli büyük boy kitap

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Minyatürlerle Atatürk Evleri ve Atatürk'le Anıtlaşan Yapılar-Kuşe kağıda basılı ciltli, şömizli büyük boy kitap

  TLSold
 • Canan Berber Baskı Kanvas Tablo-Ölç: 30 cm x 30 cm

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Canan Berber Baskı Kanvas Tablo-Ölç: 30 cm x 30 cm

  TLSold
 • 70'ler popart 3 adet turuncu avize başı, mika

  Lot No: 69

  Lot: 69

  70'ler popart 3 adet turuncu avize başı, mika

  TLSold
 • Kalay (zinn) malzeme üçlü şamdan-Almanya üretimi

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Kalay (zinn) malzeme üçlü şamdan-Almanya üretimi

  TLSold
 • Komple işlemeli ve ortasında kalem koyma yeri olan iki gözlü bronz hokka-Belçika üretimi

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Komple işlemeli ve ortasında kalem koyma yeri olan iki gözlü bronz hokka-Belçika üretimi

  TLSold
 • Porselen biblo-Fransa üretimi

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Porselen biblo-Fransa üretimi

  TLSold
 • Porselen biblo-Fransa üretimi

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Porselen biblo-Fransa üretimi

  TLSold
 • Porselen biblo-Fransa üretimi

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Porselen biblo-Fransa üretimi

  TLSold
 • Ahşap üzerine kalay (zinn) malzemeden ikona. 2,5 kg ağırlığında-Belçika üretimi

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Ahşap üzerine kalay (zinn) malzemeden ikona. 2,5 kg ağırlığında-Belçika üretimi

  TLSold
 • Kalem işçilikli pirinç sürahi-Belçika üretimi

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Kalem işçilikli pirinç sürahi-Belçika üretimi

  TLSold
 • 20. Yüzyıl başlarında kullanılmış güvercin yarışı saati. -Belçika üretimi. Güvercinlerin ayaklarına numaralı küçük metal kovanlar bağlanır. Geriye dönen güvercinin kovanı bu saatin içine konularak mekanizma kurulur. Güvercinin derecesi içindeki kâğıda işlenir.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  20. Yüzyıl başlarında kullanılmış güvercin yarışı saati. -Belçika üretimi. Güvercinlerin ayaklarına numaralı küçük metal kovanlar bağlanır. Geriye dönen güvercinin kovanı bu saatin içine konularak mekanizma kurulur. Güvercinin derecesi içindeki kâğıda işlenir.

  TLSold
 • Eski Dönem Telkari İşçilikli Çift Nalın-10 cm

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Eski Dönem Telkari İşçilikli Çift Nalın-10 cm

  TLSold
 • Vintage bakır çaydanlık. Kalem işçilikli

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Vintage bakır çaydanlık. Kalem işçilikli

  TLSold
 • 1958 Edsel Citation model araba. 1:43 oranında. Road Signature orijinal standında

  Lot No: 80

  Lot: 80

  1958 Edsel Citation model araba. 1:43 oranında. Road Signature orijinal standında

  TLSold
 • Nazi Sigara-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez, içilmez.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Nazi Sigara-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez, içilmez.

  TLSold
 • Nazi Olympia Sigara-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez, içilmez.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Nazi Olympia Sigara-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez, içilmez.

  TLSold
 • Nazi Dönemi Kibrit-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Nazi Dönemi Kibrit-Koleksiyon içindir. Herhangi bir propaganda amacı içermez.

  TLSold
 • Keyiflik-12 cm

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Keyiflik-12 cm

  TLSold
 • Paşa Mangalı-Tepsi çap: 79 cm Közlük çap: 47 cm Yükseklik: 75 cm

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Paşa Mangalı-Tepsi çap: 79 cm Közlük çap: 47 cm Yükseklik: 75 cm

  TLSold
 • Büyük boy hatemkari minyatür-80 cm x 50 cm

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Büyük boy hatemkari minyatür-80 cm x 50 cm

  TLSold
 • Bronzdan mamul çan lotu-Muhtelif büyüklüklerde, 10 cm, 9 cm, 8 cm, 7 cm, 6 cm ve 4 cm

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Bronzdan mamul çan lotu-Muhtelif büyüklüklerde, 10 cm, 9 cm, 8 cm, 7 cm, 6 cm ve 4 cm

  TLSold
 • Avrupa kömür kovası-20 cm x 14 cm. Sapı porselen

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Avrupa kömür kovası-20 cm x 14 cm. Sapı porselen

  TLSold
 • Retro Motorsiklet Göstergesi-22 cm x 13 cm

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Retro Motorsiklet Göstergesi-22 cm x 13 cm

  TLSold
 • Kurşun asker lotu-El boyama, eski 54 adet. Kaide: 30 cm x 20 cm Kurşun asker boyutları: 4 cm ila 6 cm

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Kurşun asker lotu-El boyama, eski 54 adet. Kaide: 30 cm x 20 cm Kurşun asker boyutları: 4 cm ila 6 cm

  TLSold
 • Şapka Valizi-dönem ürünü

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Şapka Valizi-dönem ürünü

  TLSold
 • Rahle-Genişlik: 45 cm Yükseklik: 23,5 cm

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Rahle-Genişlik: 45 cm Yükseklik: 23,5 cm

  TLSold
 • Pirinç Projektör-Gemi çıkması, pirinç ve bakırdan oluşmuştur.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Pirinç Projektör-Gemi çıkması, pirinç ve bakırdan oluşmuştur.

  TLSold
 • Çanta Gramofon-Çalışır vaziyettedir. Hamiyet Yüceses plak hediyeli

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Çanta Gramofon-Çalışır vaziyettedir. Hamiyet Yüceses plak hediyeli

  TLSold
 • Mamiya Fotoğraf Makinesi-Çalışır vaziyettedir. Çevirme kolu eksiktir.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Mamiya Fotoğraf Makinesi-Çalışır vaziyettedir. Çevirme kolu eksiktir.

  TLSold
 • Kırmızı mineli opera dürbünü-Sovyetler Birliği malı.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Kırmızı mineli opera dürbünü-Sovyetler Birliği malı.

  TLSold
 • Osmanlı ahşap mücevher kutusu-7 cm x 14 cm x 25 cm

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Osmanlı ahşap mücevher kutusu-7 cm x 14 cm x 25 cm

  TLSold
 • Kibrit çöpünden yapılmış dev boy maket ev-40cmx50cmx70cm boyutlarında

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Kibrit çöpünden yapılmış dev boy maket ev-40cmx50cmx70cm boyutlarında

  TLSold
 • Avrupa bakır sürahi-Yükseklik 33 cm

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Avrupa bakır sürahi-Yükseklik 33 cm

  TLSold
 • Peter kurmalı masa saati-çalışır vaziyette

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Peter kurmalı masa saati-çalışır vaziyette

  TLSold
 • Atomik Kurmalı Kadın Saati-1960'lı yıllar. Saat kondüsyonu, kozmetiği ve çalışması iyi.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Atomik Kurmalı Kadın Saati-1960'lı yıllar. Saat kondüsyonu, kozmetiği ve çalışması iyi.

  TLSold
 • Buler 21 Jewels kurmalı erkek kol saati-1960'lı yıllar. Saat kondüsyonu, kozmetiği ve çalışması iyi.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Buler 21 Jewels kurmalı erkek kol saati-1960'lı yıllar. Saat kondüsyonu, kozmetiği ve çalışması iyi.

  TLSold
 • Bulova casual kurmalı erkek kol saati-1963 yılı üretimi. Kozmetiği çok iyi durumda. Çalışması iyi. 10k altın kaplama

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Bulova casual kurmalı erkek kol saati-1963 yılı üretimi. Kozmetiği çok iyi durumda. Çalışması iyi. 10k altın kaplama

  TLSold
 • Bakımlık 3 Nacar, 1 Timex Saat-Kozmetikleri iyi, ancak çalışmıyorlar.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Bakımlık 3 Nacar, 1 Timex Saat-Kozmetikleri iyi, ancak çalışmıyorlar.

  TLSold
 • 5 adet kurmalı saat-Çalışıyor, zaman tutuyor. 3 vialux erkek. 1 vialux kadın, 1 ovaras kadın.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  5 adet kurmalı saat-Çalışıyor, zaman tutuyor. 3 vialux erkek. 1 vialux kadın, 1 ovaras kadın.

  TLSold
 • 6 adet quartz kol saati-Çalışanları da var. Pil gerekli.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  6 adet quartz kol saati-Çalışanları da var. Pil gerekli.

  TLSold
 • Alman Peter Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Üstündeki alarm kapama düğmesi eksik.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Alman Peter Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Üstündeki alarm kapama düğmesi eksik.

  TLSold
 • Alman Blessing Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Herhangi bir eksiği yok.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Alman Blessing Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Herhangi bir eksiği yok.

  TLSold
 • Alman Junghans Silent-tic Tri-Vox Kurmalı Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Kozmetiği iyi durumda.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Alman Junghans Silent-tic Tri-Vox Kurmalı Masa Saati-Çalışıyor, zaman tutuyor. Kozmetiği iyi durumda.

  TLSold
 • Belçika L & B Brevete Pirinç Gaz Lambası- Yükseklik: 33 cm. 1884 yılında üretime Belçika/Liege kentinde başlayan Lempereur & Bernard, L&B ürünlerinde gülümseyen güneş logosu kullanmıştır. Ürünün yaşı bilinmemekle birlikte antika sayılabilecek yaştadır. Bu ürünümüzün kaide kısmı diğer gaz lambalarından biraz farklıdır.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Belçika L & B Brevete Pirinç Gaz Lambası- Yükseklik: 33 cm. 1884 yılında üretime Belçika/Liege kentinde başlayan Lempereur & Bernard, L&B ürünlerinde gülümseyen güneş logosu kullanmıştır. Ürünün yaşı bilinmemekle birlikte antika sayılabilecek yaştadır. Bu ürünümüzün kaide kısmı diğer gaz lambalarından biraz farklıdır.

  TLSold
 • Fransız 232-U-1 buharlı lokomotif maketi. Bakalit malzeme-Eski Çin üretimi. Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Fransız 232-U-1 buharlı lokomotif maketi. Bakalit malzeme-Eski Çin üretimi. Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Kalay (zinn) gövdeli gazlı masa çakmağı- Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Kalay (zinn) gövdeli gazlı masa çakmağı- Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Kurşun iskelet içine üfleme tekniğiyle yapılmış eski cam vazo-İngiltere üretimi. Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Kurşun iskelet içine üfleme tekniğiyle yapılmış eski cam vazo-İngiltere üretimi. Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Bavaria porselen Köln manzaralı kül tablası-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Bavaria porselen Köln manzaralı kül tablası-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Kalay (zinn) puro kül tablası. Ağır bir ürün-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Kalay (zinn) puro kül tablası. Ağır bir ürün-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Vintage komple pirinç aplikler-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Vintage komple pirinç aplikler-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Pirinç üzerine soğuk mine işlemeli vazo-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Pirinç üzerine soğuk mine işlemeli vazo-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Vintage Riva gümüş kaplama tepsi- Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Vintage Riva gümüş kaplama tepsi- Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • WMF damgalı Gümüş kaplama meyve tabağı veya sunumluk-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  WMF damgalı Gümüş kaplama meyve tabağı veya sunumluk-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Ahşap kutusu içinde büyük boy metal kaplı dekoratif zarlar-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Ahşap kutusu içinde büyük boy metal kaplı dekoratif zarlar-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Dolgu pirinç nü kadın biblosu-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Dolgu pirinç nü kadın biblosu-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Vintage işaret feneri. Belçika üretimi.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Vintage işaret feneri. Belçika üretimi.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Pirinç malzemeden yapılmış eski gelin kemeri-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Pirinç malzemeden yapılmış eski gelin kemeri-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Vintage nihale. Gümüş kaplama damgalı. İtalya üretimi.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Vintage nihale. Gümüş kaplama damgalı. İtalya üretimi.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Ahşap kaideli dekor ayna. 34 cm -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Ahşap kaideli dekor ayna. 34 cm -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Pilli satranç saati. Çalışır durumdadır. Pil kapağı yok. -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Pilli satranç saati. Çalışır durumdadır. Pil kapağı yok. -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Marküteri İşçilikli Mandal Formunda Ahşap Obje-El Yapımı, Mısır Malı, 15 cm x 4 cm x 2 cm

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Marküteri İşçilikli Mandal Formunda Ahşap Obje-El Yapımı, Mısır Malı, 15 cm x 4 cm x 2 cm

  TLSold
 • İsviçre üretimi porselen kül tablası.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  İsviçre üretimi porselen kül tablası.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Eski Şanghay kurmalı masa saati. Çalışır durumdadır. -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Eski Şanghay kurmalı masa saati. Çalışır durumdadır. -Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Sedef kakmalı ahşap saplı dekoratif hançer.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Sedef kakmalı ahşap saplı dekoratif hançer.-Ölçüler fotoğraflarda vardır.

  TLSold
 • Jerger kurmalı masa saati-1970-1980'ler. Çalışır vaziyette

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Jerger kurmalı masa saati-1970-1980'ler. Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Inox ikili şamdan-Gövde pirinç

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Inox ikili şamdan-Gövde pirinç

  TLSold
 • Kütahya şekerlik-Eski ürün, el işi.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Kütahya şekerlik-Eski ürün, el işi.

  TLSold
 • Pirinç resimlik-18 cm x 12 cm

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Pirinç resimlik-18 cm x 12 cm

  TLSold
 • Murano kül tablası-Çap: 15 cm

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Murano kül tablası-Çap: 15 cm

  TLSold
 • Pirinç koparma havan-Yükseklik: 23 cm

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Pirinç koparma havan-Yükseklik: 23 cm

  TLSold
 • Ahşap sigaralık-El işi, 14 cm x 14 cm

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Ahşap sigaralık-El işi, 14 cm x 14 cm

  TLSold
 • Bronz üçlü şamdan-Yükseklik: 24 cm

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Bronz üçlü şamdan-Yükseklik: 24 cm

  TLSold
 • Basma küllük-Pirinç materyal, farklı formda, Yükseklik: 12 cm Cap: 10 cm

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Basma küllük-Pirinç materyal, farklı formda, Yükseklik: 12 cm Cap: 10 cm

  TLSold
 • Mini terazi-10 cm x 21 cm

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Mini terazi-10 cm x 21 cm

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 16 cm

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 16 cm

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 16 cm. Zin kapağında kabartma şeklinde meyhanede içki içen figürler işlenmiş.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 16 cm. Zin kapağında kabartma şeklinde meyhanede içki içen figürler işlenmiş.

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 18 cm.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 18 cm.

  TLSold
 • Üzeri metal Kapaklı BMF marka cam tankard-Yükseklik: 14 cm. Genişlik: 15 cm. Genişliği ile öne çıkan bir tankard. Kapak üzerinde işlemeler mevcut.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Üzeri metal Kapaklı BMF marka cam tankard-Yükseklik: 14 cm. Genişlik: 15 cm. Genişliği ile öne çıkan bir tankard. Kapak üzerinde işlemeler mevcut.

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 15 cm. Zin kapak üzerinde işlemeler mevcut.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 15 cm. Zin kapak üzerinde işlemeler mevcut.

  TLSold
 • Üzeri Zin ve Porselen Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 19 cm.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Üzeri Zin ve Porselen Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 19 cm.

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 22 cm. Bombeli formu ve zin kapağı ile farklı formda bir tankard

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Üzeri Zin Kapaklı cam tankard-Yükseklik: 22 cm. Bombeli formu ve zin kapağı ile farklı formda bir tankard

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı Seramik Tankard-Yükseklik: 16 cm. Üzerinde Aschheim kasabasının resmi var.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Üzeri Zin Kapaklı Seramik Tankard-Yükseklik: 16 cm. Üzerinde Aschheim kasabasının resmi var.

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı BMF marka Opalin Tankard-Yükseklik: 19 cm. Üzerinde avcılık temaları var

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Üzeri Zin Kapaklı BMF marka Opalin Tankard-Yükseklik: 19 cm. Üzerinde avcılık temaları var

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı Porselen Tankard-Yükseklik:26 cm. El yapımı, el boyama, altın vermeyeli. Altında "Handarbeit 22 karat gold" ibaresi işli. Zin kapak dekoratif işli.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Üzeri Zin Kapaklı Porselen Tankard-Yükseklik:26 cm. El yapımı, el boyama, altın vermeyeli. Altında "Handarbeit 22 karat gold" ibaresi işli. Zin kapak dekoratif işli.

  TLSold
 • Avrupa Bakır Yağdanlık, pompalı-28 cm x 14 cm

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Avrupa Bakır Yağdanlık, pompalı-28 cm x 14 cm

  TLSold
 • Anahtar kurmalı japon teneke oyuncak-1960'lı 70'li yıllar, çalışır durumda. 16 cm

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Anahtar kurmalı japon teneke oyuncak-1960'lı 70'li yıllar, çalışır durumda. 16 cm

  TLSold
 • Kilit Lotu, eski panosunda.-18 adet kilit ve anahtar. Pano: 40 cm x 26 cm

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Kilit Lotu, eski panosunda.-18 adet kilit ve anahtar. Pano: 40 cm x 26 cm

  TLSold
 • Nikon Lens formunda kullanılmamış matara- kutusunda-30 cm. Ürün objektif değil mataradır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Nikon Lens formunda kullanılmamış matara- kutusunda-30 cm. Ürün objektif değil mataradır.

  TLSold
 • Fayton Feneri-Pirinç materyal, 40 cm x 22 cm

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Fayton Feneri-Pirinç materyal, 40 cm x 22 cm

  TLSold
 • Bronz kadın figürlü Fransız Gaz Lambası-Kallavi boydadır, yükseklik: 66 cm

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Bronz kadın figürlü Fransız Gaz Lambası-Kallavi boydadır, yükseklik: 66 cm

  TLSold
 • Gümüş 84 damgalı bardak-48,25 gram ağırlığındadır. Yüks: 6 cm çap: 6 cm

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Gümüş 84 damgalı bardak-48,25 gram ağırlığındadır. Yüks: 6 cm çap: 6 cm

  TLSold
 • Philips Çanta Pikap-33 ve 45 devir çalabilmektedir, çalışır vaziyette.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Philips Çanta Pikap-33 ve 45 devir çalabilmektedir, çalışır vaziyette.

  TLSold
 • Osmanlı bakır ibrik-Panko Artin Usta işidir

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Osmanlı bakır ibrik-Panko Artin Usta işidir

  TLSold
 • 5 kollu çift şamdan-Yüks: 35 cm

  Lot No: 160

  Lot: 160

  5 kollu çift şamdan-Yüks: 35 cm

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı BMF marka Opalin Tankard-Yükseklik: 19 cm. Oldukça ağır. Üzerinde almanca bir öykü anlatılmış ve bir seyahat betimlenmiş.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Üzeri Zin Kapaklı BMF marka Opalin Tankard-Yükseklik: 19 cm. Oldukça ağır. Üzerinde almanca bir öykü anlatılmış ve bir seyahat betimlenmiş.

  TLSold
 • Üzeri Zin Kapaklı Rastal marka Porselen Tankard-Yükseklik: 22 cm. Üzerinde 1508-1550 yılları arasında Bavyera Dük'ü olan Herzog Wilhelm IV'e ilişkin resim ve yazıların işli olduğu kolleksiyonluk bir tankard.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Üzeri Zin Kapaklı Rastal marka Porselen Tankard-Yükseklik: 22 cm. Üzerinde 1508-1550 yılları arasında Bavyera Dük'ü olan Herzog Wilhelm IV'e ilişkin resim ve yazıların işli olduğu kolleksiyonluk bir tankard.

  TLSold
 • İtalyan Sun Art Collection Porselen Biblo, capodimonte-Orijinal kutusunda. Figür yüksekliği: 13 cm. Kutu Ölçüleri: 18 cm x 10 cm

  Lot No: 163

  Lot: 163

  İtalyan Sun Art Collection Porselen Biblo, capodimonte-Orijinal kutusunda. Figür yüksekliği: 13 cm. Kutu Ölçüleri: 18 cm x 10 cm

  TLSold
 • Murano Vazo, Üzerinde kabartma desenleri ile farklı bir cam işçiliğine sahip.-Yükseklik: 29 cm

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Murano Vazo, Üzerinde kabartma desenleri ile farklı bir cam işçiliğine sahip.-Yükseklik: 29 cm

  TLSold
 • 1970'li yıllar, krem renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  Lot No: 165

  Lot: 165

  1970'li yıllar, krem renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  TLSold
 • 1970'li yıllar, yeşil renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  Lot No: 166

  Lot: 166

  1970'li yıllar, yeşil renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  TLSold
 • 1970'li yıllar, kırmızı renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  Lot No: 167

  Lot: 167

  1970'li yıllar, kırmızı renk çevirmeli telefon.-Temiz kondüsyonda

  TLSold
 • Kırmızı Murano Vazo-Yükseklik:19,5 cm

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Kırmızı Murano Vazo-Yükseklik:19,5 cm

  TLSold
 • Uzakdoğu vazo-Eski Çin, kırmızı damgalı. İçi opalin sıvamalı. Altın vermeyeli kulplar. Üzeri çiçek ve tavuskuşu desenli. Yükseklik: 25 cm

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Uzakdoğu vazo-Eski Çin, kırmızı damgalı. İçi opalin sıvamalı. Altın vermeyeli kulplar. Üzeri çiçek ve tavuskuşu desenli. Yükseklik: 25 cm

  TLSold
 • İngiliz Crown Ducal "Bridge Scenes" Porselen Kahve/Çay Potu-Büyük Boy. Yükseklik: 23 cm

  Lot No: 170

  Lot: 170

  İngiliz Crown Ducal "Bridge Scenes" Porselen Kahve/Çay Potu-Büyük Boy. Yükseklik: 23 cm

  TLSold
 • Pirinç Çan-Yükseklik: 15 cm Çap: 8 cm

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Pirinç Çan-Yükseklik: 15 cm Çap: 8 cm

  TLSold
 • Çakmak Tabanca-14 cm x 22 cm, çalışır vaziyettedir, sadece gaz konacak.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Çakmak Tabanca-14 cm x 22 cm, çalışır vaziyettedir, sadece gaz konacak.

  TLSold
 • Makyaj Çantası-dönem ürünü 19 cm x21 cm x37 cm

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Makyaj Çantası-dönem ürünü 19 cm x21 cm x37 cm

  TLSold
 • Minyatür İçki Şişe Lotu, 6 şişe-Koleksiyonluktur, içilmez.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Minyatür İçki Şişe Lotu, 6 şişe-Koleksiyonluktur, içilmez.

  TLSold
 • Tren İstasyon Feneri-dönem ürünü

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Tren İstasyon Feneri-dönem ürünü

  TLSold
 • Şamdan resimlik-24 cm x 23 cm dönem ürünü

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Şamdan resimlik-24 cm x 23 cm dönem ürünü

  TLSold
 • Gece Sürahisi -26 cm

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Gece Sürahisi -26 cm

  TLSold
 • Tablo apliği, krom malzeme-23 cm x 20 cm

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Tablo apliği, krom malzeme-23 cm x 20 cm

  TLSold
 • El İşi Seccade-117 cm x 68 cm

  Lot No: 179

  Lot: 179

  El İşi Seccade-117 cm x 68 cm

  TLSold
 • Gümüş çocuk zili -15 gram

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Gümüş çocuk zili -15 gram

  TLSold
 • 1.Dünya Savaşı dönemi askeri matara kabı-19 cm x 11 cm

  Lot No: 181

  Lot: 181

  1.Dünya Savaşı dönemi askeri matara kabı-19 cm x 11 cm

  TLSold
 • Eski dönem ahşap mürekkep kurutucu-17 cm x 8 cm

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Eski dönem ahşap mürekkep kurutucu-17 cm x 8 cm

  TLSold
 • Oldukça yaşlı ahşap havan ve tokmağı-Havan uz:22 cm Gen: 11 cm. Yüks: 9 cm. Tokmak: 19 cm.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Oldukça yaşlı ahşap havan ve tokmağı-Havan uz:22 cm Gen: 11 cm. Yüks: 9 cm. Tokmak: 19 cm.

  TLSold
 • Büyük Boy Ahşap Havan Tokmağı-Uzunluk: 25 cm

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Büyük Boy Ahşap Havan Tokmağı-Uzunluk: 25 cm

  TLSold
 • Cumhuriyet başları pilavlık-Çap: 19 cm

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Cumhuriyet başları pilavlık-Çap: 19 cm

  TLSold
 • Gül formunda kapı tutamağı-11 cm x 8 cm

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Gül formunda kapı tutamağı-11 cm x 8 cm

  TLSold
 • Eski dönem porselen kapı tutamağı-13 cm x 6 cm

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Eski dönem porselen kapı tutamağı-13 cm x 6 cm

  TLSold
 • Eski pirinç musluk

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Eski pirinç musluk

  TLSold
 • Eski pirinç musluk

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Eski pirinç musluk

  TLSold
 • Hayvanlarda kullanılan çan-9 cm x 7 cm

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Hayvanlarda kullanılan çan-9 cm x 7 cm

  TLSold
 • Guguklu Saat-Alman Malı kök boyalı, zincir kurmalı

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Guguklu Saat-Alman Malı kök boyalı, zincir kurmalı

  TLSold
 • Kayak Ayakkabısı-Kullanıma uygun değildir, dekorluktur

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Kayak Ayakkabısı-Kullanıma uygun değildir, dekorluktur

  TLSold
 • Zenit EM Fotoğraf Makinesi-dönem ürünü

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Zenit EM Fotoğraf Makinesi-dönem ürünü

  TLSold
 • Solido 1/18 model araba-Bentley 1/18 arka camı yok

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Solido 1/18 model araba-Bentley 1/18 arka camı yok

  TLSold
 • Fransız cam gaz lambası-kallavi boy

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Fransız cam gaz lambası-kallavi boy

  TLSold
 • Üçlü pirinç aplik-mozaik camlı, eski pirinç kaideli, yükseklik: 44 cm

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Üçlü pirinç aplik-mozaik camlı, eski pirinç kaideli, yükseklik: 44 cm

  TLSold
 • Afrikalı kadın obje-El işçiliği ile yapılmış abanoz malzeme

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Afrikalı kadın obje-El işçiliği ile yapılmış abanoz malzeme

  TLSold
 • Opera Dürbünü-kemik malzeme

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Opera Dürbünü-kemik malzeme

  TLSold
 • Yeşil opera dürbünü-petrol yeşili dönem ürünü

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Yeşil opera dürbünü-petrol yeşili dönem ürünü

  TLSold
 • Pirinç kahve değirmeni, Hacı Artin Usta-dönem ürünü

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Pirinç kahve değirmeni, Hacı Artin Usta-dönem ürünü

  TLSold
 • 2 Adet Fırt Dergisi Cildi, toplam 50 sayı içerir.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  2 Adet Fırt Dergisi Cildi, toplam 50 sayı içerir.

  TLSold
 • Dönem metal tabela-35 cm x 25 cm

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Dönem metal tabela-35 cm x 25 cm

  TLSold
 • Dönem çerçevesinde karakalem nü çizim-35 cm x 29 cm

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Dönem çerçevesinde karakalem nü çizim-35 cm x 29 cm

  TLSold
 • 1961-1962 yılı Bergama B.E.S.E. V.Sınıf Mezuniyet Resmi, dönem çerçevesinde-35 cm x 29 cm

  Lot No: 204

  Lot: 204

  1961-1962 yılı Bergama B.E.S.E. V.Sınıf Mezuniyet Resmi, dönem çerçevesinde-35 cm x 29 cm

  TLSold
 • Evrak Çantası-33 cm x 28 cm

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Evrak Çantası-33 cm x 28 cm

  TLSold
 • Cohiba ahşap puro kutusu-14 cm x 13 cm

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Cohiba ahşap puro kutusu-14 cm x 13 cm

  TLSold
 • Jubile Couronne ahşap kutu-16 cm x 9 cm

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Jubile Couronne ahşap kutu-16 cm x 9 cm

  TLSold
 • Eski dönem üç boyutlu, hareket ettirdikçe göz kırpan kadın bulunan çerçeveli resim-18 cm x 14 cm

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Eski dönem üç boyutlu, hareket ettirdikçe göz kırpan kadın bulunan çerçeveli resim-18 cm x 14 cm

  TLSold
 • Orijinal eski dönem boş Montblanc kalem kutusu-23 cm x 7 cm

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Orijinal eski dönem boş Montblanc kalem kutusu-23 cm x 7 cm

  TLSold
 • Döneminde James Bond çanta olarak tabir edilen evrak taşıma çantası-42 cm x 30 cm. Mekanizması, açılıp kapanması sorunsuz. Kilit anahtarı yok.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Döneminde James Bond çanta olarak tabir edilen evrak taşıma çantası-42 cm x 30 cm. Mekanizması, açılıp kapanması sorunsuz. Kilit anahtarı yok.

  TLSold
 • Pirinç Tablo Apliği-14cmx40cm boyutlarında

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Pirinç Tablo Apliği-14cmx40cm boyutlarında

  TLSold
 • Osmanlı Karadağlı-Osmanlı Subaylarının kullandığı boynuz kabzalı.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Osmanlı Karadağlı-Osmanlı Subaylarının kullandığı boynuz kabzalı.

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kitap-Kondüsyonu düşüktür.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Osmanlı dönemi kitap-Kondüsyonu düşüktür.

  TLSold
 • Banker Lambası

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Banker Lambası

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kitap-Kondüsyonu düşüktür.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Osmanlı dönemi kitap-Kondüsyonu düşüktür.

  TLSold
 • Osmanlı mühürlü defter-Haliyle

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Osmanlı mühürlü defter-Haliyle

  TLSold
 • Pirinç sürahi-agır eski pirinç

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Pirinç sürahi-agır eski pirinç

  TLSold
 • Osmanlı kristal camlı lambalık-Birisinin camında çatlak vardır

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Osmanlı kristal camlı lambalık-Birisinin camında çatlak vardır

  TLSold
 • Bomonti tabela-ahşap malzeme

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Bomonti tabela-ahşap malzeme

  TLSold
 • Pirinç çay takımı-El işlemeli

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Pirinç çay takımı-El işlemeli

  TLSold
 • Dönem askeri haki renge sahip pergel

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Dönem askeri haki renge sahip pergel

  TLSold
 • Pirinç Ayakkabı çekeceği

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Pirinç Ayakkabı çekeceği

  TLSold
 • Vintage dönem Remington traş makinesi-Çalışır vaziyette

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Vintage dönem Remington traş makinesi-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • İş Bankası metal kumbara

  Lot No: 224

  Lot: 224

  İş Bankası metal kumbara

  TLSold
 • 4 parça eski deri kılıf.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  4 parça eski deri kılıf.

  TLSold
 • Star Wars figürü. İçine şeker konuluyor ve konuşuyor. -Pilli, ancak pili yok. 21 cm

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Star Wars figürü. İçine şeker konuluyor ve konuşuyor. -Pilli, ancak pili yok. 21 cm

  TLSold
 • Çerçevesinde baskı resim-28 cm x 23 cm

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Çerçevesinde baskı resim-28 cm x 23 cm

  TLSold
 • İçinde orijinal şırıngaları bulunan üzeri original record insiyalli metal şırınga kutusu

  Lot No: 228

  Lot: 228

  İçinde orijinal şırıngaları bulunan üzeri original record insiyalli metal şırınga kutusu

  TLSold
 • İçi aynalı eski rimel kutusu, Nurtex

  Lot No: 229

  Lot: 229

  İçi aynalı eski rimel kutusu, Nurtex

  TLSold
 • Metal çerçeve-22 cm x 16,5 cm

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Metal çerçeve-22 cm x 16,5 cm

  TLSold
 • Osmanlı Duvar Saati-Çalışır vaziyette

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Osmanlı Duvar Saati-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Brother Faks Telefon-Çalışır vaziyette

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Brother Faks Telefon-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Halter Ağırlıkları-Alman Malı

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Halter Ağırlıkları-Alman Malı

  TLSold
 • Ahşap Kutu -el boyaması

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Ahşap Kutu -el boyaması

  TLSold
 • Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Pilli Araba-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Kahve değirmeni formunda kalemtraş

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Kahve değirmeni formunda kalemtraş

  TLSold
 • Dikiş Makinesi formunda kalemtraş

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Dikiş Makinesi formunda kalemtraş

  TLSold
 • Pirinç şekerlik-dönem ürünü

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Pirinç şekerlik-dönem ürünü

  TLSold
 • Eski dönem seyyar satıcı terazisi

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Eski dönem seyyar satıcı terazisi

  TLSold
 • 2 adet başucu lambası, metal ve cam

  Lot No: 242

  Lot: 242

  2 adet başucu lambası, metal ve cam

  TLSold
 • 2 adet metal şamdan-Yüks: 21 cm

  Lot No: 243

  Lot: 243

  2 adet metal şamdan-Yüks: 21 cm

  TLSold
 • Vintage kül tablaları, iki adet, kahverengi cam-Çap: 15 cm

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Vintage kül tablaları, iki adet, kahverengi cam-Çap: 15 cm

  TLSold
 • Antika İngiliz tabak-Çap: 25 cm. William Ridgway imalatı. Oldukça yaşlı bir ürün. Atık, kırık yoktur.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Antika İngiliz tabak-Çap: 25 cm. William Ridgway imalatı. Oldukça yaşlı bir ürün. Atık, kırık yoktur.

  TLSold
 • Murano Küre, mor ve kehribar tonlarıyla.-Çap: 9 cm

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Murano Küre, mor ve kehribar tonlarıyla.-Çap: 9 cm

  TLSold
 • Eski ahşap çorap tamir yumurtası-6 cm x 4 cm

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Eski ahşap çorap tamir yumurtası-6 cm x 4 cm

  TLSold
 • Seiko 5 otomatik kadın saati-Orijinal seiko çelik kordonu ile birlikte, çalışır durumdadır.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Seiko 5 otomatik kadın saati-Orijinal seiko çelik kordonu ile birlikte, çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Hat Kalemi-Pirinç ve ahşap materyalden. Uzunluk: 12 cm

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Hat Kalemi-Pirinç ve ahşap materyalden. Uzunluk: 12 cm

  TLSold
 • İçi dolu eski pul defteri-İçinde 212 adet pul vardır. Pullar fotoğraflarda gösterilmiştir. Defter eski ve kondüsyonu iyi durumdadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  İçi dolu eski pul defteri-İçinde 212 adet pul vardır. Pullar fotoğraflarda gösterilmiştir. Defter eski ve kondüsyonu iyi durumdadır.

  TLSold
 • Fener Formunda Kalemtraş

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Fener Formunda Kalemtraş

  TLSold
 • Şans küresi formunda kalemtraş

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Şans küresi formunda kalemtraş

  TLSold
 • Oyuncak tabanca-döküm malzeme

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Oyuncak tabanca-döküm malzeme

  TLSold
 • Üzerinde Osmanlıca yazılı döküm ibrik

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Üzerinde Osmanlıca yazılı döküm ibrik

  TLSold
 • Disney Televizyon-Çalışır vaziyette

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Disney Televizyon-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Tren kompartıman lambası

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Tren kompartıman lambası

  TLSold
 • Pirinç Obje-10 cm

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Pirinç Obje-10 cm

  TLSold
 • Hesap Makinesi-Çalışır vaziyette

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Hesap Makinesi-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Pusula-Çalışır vaziyette

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Pusula-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Guguklu Saat-Kök boyalı, ahşap, çalışır vaziyette

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Guguklu Saat-Kök boyalı, ahşap, çalışır vaziyette

  TLSold
 • Polaroid 600-Makinenin açılmasında kullanılan yanda basılan düğmelerden biri kırık, açılmasında sorun yaratmıyor. Üstte de bir kırık parça var. Bunların dışında kozmetiği iyi.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Polaroid 600-Makinenin açılmasında kullanılan yanda basılan düğmelerden biri kırık, açılmasında sorun yaratmıyor. Üstte de bir kırık parça var. Bunların dışında kozmetiği iyi.

  TLSold
 • Zenit ET Analog Makine-Makinenin çalışmasında problem yok. Kozmetik iyi. Ancak aynasında sorun var görünüyor.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Zenit ET Analog Makine-Makinenin çalışmasında problem yok. Kozmetik iyi. Ancak aynasında sorun var görünüyor.

  TLSold
 • Polaris marka quartz saat-Yükseklik: 26 cm

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Polaris marka quartz saat-Yükseklik: 26 cm

  TLSold
 • Makine Kimya Endüstrisi Gaz Maskesi-Kullanılmamış üründür.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Makine Kimya Endüstrisi Gaz Maskesi-Kullanılmamış üründür.

  TLSold
 • Osmanlı tekke işi kapaklı sahan-Çap 18 cm Yükseklik: 14 cm

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Osmanlı tekke işi kapaklı sahan-Çap 18 cm Yükseklik: 14 cm

  TLSold
 • 4 adet analog, 1 adet dijital fotoğraf makinesi. -Fenix-1B Polonya Malı 35 mm, Fujifilm Finepix, Hanimex Dual Lens,Agfa İso Rapid 1, Sony. Kameralar haliyle. Kontrol edilme imkanı olmadı.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  4 adet analog, 1 adet dijital fotoğraf makinesi. -Fenix-1B Polonya Malı 35 mm, Fujifilm Finepix, Hanimex Dual Lens,Agfa İso Rapid 1, Sony. Kameralar haliyle. Kontrol edilme imkanı olmadı.

  TLSold
 • Zenit 122 Fotoğraf Makinesi-Kozmetik çok iyi durumda. Makine çok temiz. Çalışması tarafımızca kontrol edilmemiştir. Helios 44M-6 Lens. Sadece lens fiyatları dahi yurt dışında oldukça yüksektir.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Zenit 122 Fotoğraf Makinesi-Kozmetik çok iyi durumda. Makine çok temiz. Çalışması tarafımızca kontrol edilmemiştir. Helios 44M-6 Lens. Sadece lens fiyatları dahi yurt dışında oldukça yüksektir.

  TLSold
 • Reçine malzemeden imal edilmiş uzakdoğu kadın figürü-Yükseklik: 31 cm

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Reçine malzemeden imal edilmiş uzakdoğu kadın figürü-Yükseklik: 31 cm

  TLSold
 • Kızıldereli figür formunda mum-Yükseklik: 21 cm

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Kızıldereli figür formunda mum-Yükseklik: 21 cm

  TLSold
 • Yumurta formunda porselen mücevher kutusu-Yükseklik: 10 cm

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Yumurta formunda porselen mücevher kutusu-Yükseklik: 10 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-38 cm x 28 cm

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-38 cm x 28 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-40 cm x 33 cm

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-40 cm x 33 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-32 cm x 26 cm

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-32 cm x 26 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-38 cm x 31 cm

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-38 cm x 31 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-14 cm x 12 cm

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-14 cm x 12 cm

  TLSold
 • Orijinal İtalyan İpek Tablo-12 cm x 12 cm

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Orijinal İtalyan İpek Tablo-12 cm x 12 cm

  TLSold
 • Eski dönem ingiliz tabak. British Anchor Ironstone.-Çap: 20 cm

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Eski dönem ingiliz tabak. British Anchor Ironstone.-Çap: 20 cm

  TLSold
 • Eski dönem ingiliz tabak. Grindley, Staffordshire.-Çap: 20 cm

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Eski dönem ingiliz tabak. Grindley, Staffordshire.-Çap: 20 cm

  TLSold
 • Vintage Rudesheimer Heinrich Porselen Irish Coffee Fincanı ve Fincan Tabağı-Yükseklik: 12 cm

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Vintage Rudesheimer Heinrich Porselen Irish Coffee Fincanı ve Fincan Tabağı-Yükseklik: 12 cm

  TLSold
 • 70'li yıllardan fransız opalin şekerlik-Yükseklik: 14 cm

  Lot No: 280

  Lot: 280

  70'li yıllardan fransız opalin şekerlik-Yükseklik: 14 cm

  TLSold
 • Pirinç minyatür masa saati-çalışır vaziyette pil takılacak

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Pirinç minyatür masa saati-çalışır vaziyette pil takılacak

  TLSold
 • Dual HS 26 Plakçalar-çalışır vaziyette- kabinleriyle

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Dual HS 26 Plakçalar-çalışır vaziyette- kabinleriyle

  TLSold
 • 1952 Belçika Trenci Lambası-Pirinç

  Lot No: 283

  Lot: 283

  1952 Belçika Trenci Lambası-Pirinç

  TLSold
 • Kutusunda kurmalı masa saati-sıfır ürün

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Kutusunda kurmalı masa saati-sıfır ürün

  TLSold
 • Opalin Fransız Gaz Lambası-Uzunluk 45 cm

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Opalin Fransız Gaz Lambası-Uzunluk 45 cm

  TLSold
 • Coca cola Tır-Kutusunda

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Coca cola Tır-Kutusunda

  TLSold
 • Iglo Tır-Kutusunda

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Iglo Tır-Kutusunda

  TLSold
 • FIFA World Cup Coca cola Team Bus-Kutusunda

  Lot No: 288

  Lot: 288

  FIFA World Cup Coca cola Team Bus-Kutusunda

  TLSold
 • Gümüş Kaplama Gondol

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Gümüş Kaplama Gondol

  TLSold
 • Samanyolu Dergilerden oluşan cilt

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Samanyolu Dergilerden oluşan cilt

  TLSold
 • Kallavi Tankard

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Kallavi Tankard

  TLSold
 • Kamp Ocağı-punher marka alman malı

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Kamp Ocağı-punher marka alman malı

  TLSold
 • Ahşap işlemeli kutu

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Ahşap işlemeli kutu

  TLSold
 • Siyah renkte çevirmeli telefon

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Siyah renkte çevirmeli telefon

  TLSold
 • Üç adet ayrı boylarda kadeh

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Üç adet ayrı boylarda kadeh

  TLSold
 • Bilecik Özel İdaresi Duvar Tabağı

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Bilecik Özel İdaresi Duvar Tabağı

  TLSold
 • Opalin Fransız Gaz Lambası

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Opalin Fransız Gaz Lambası

  TLSold
 • Dual HS 33 Plakçalar-Orijinal kabinleri ile birlikte

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Dual HS 33 Plakçalar-Orijinal kabinleri ile birlikte

  TLSold
 • Büyük boy gofreli tankard-Ağız kısmında atık vardır

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Büyük boy gofreli tankard-Ağız kısmında atık vardır

  TLSold
 • Çift Kobalt Mumluk-Bronz ve porselen malzemeden mamul

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Çift Kobalt Mumluk-Bronz ve porselen malzemeden mamul

  TLSold
 • Spalding Çocuk Kayak Takımı

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Spalding Çocuk Kayak Takımı

  TLSold
 • Osmanlı paralarından yapılmış takı

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Osmanlı paralarından yapılmış takı

  TLSold
 • Aslan başlı denizci kılıcı-Kabza kemik, püsküllü

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Aslan başlı denizci kılıcı-Kabza kemik, püsküllü

  TLSold
 • Tezhip- çerçeveli

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Tezhip- çerçeveli

  TLSold
 • Çanakkale Madalyası-Çanakkale'de savaşan askerlere verilen en son Osmanlı Madalyasıdır

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Çanakkale Madalyası-Çanakkale'de savaşan askerlere verilen en son Osmanlı Madalyasıdır

  TLSold
 • Seyit Onbaşı Madalyası

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Seyit Onbaşı Madalyası

  TLSold
 • Osmanlı gümüş parası-Reşat 1327/2  2 kuruş gümüş çil

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Osmanlı gümüş parası-Reşat 1327/2 2 kuruş gümüş çil

  TLSold
 • Osmanlı oturak kahve değirmeni-66 cm x 24 cm. Kallavi boy. Kondüsyonu yüksektir.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Osmanlı oturak kahve değirmeni-66 cm x 24 cm. Kallavi boy. Kondüsyonu yüksektir.

  TLSold
 • Grundig Plakçalar, kasetçalar ve radyo-Sony kabinleriyle birlikte. Çalşır vaziyette.

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Grundig Plakçalar, kasetçalar ve radyo-Sony kabinleriyle birlikte. Çalşır vaziyette.

  TLSold
 • Deri Silah kılıfı

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Deri Silah kılıfı

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Kaplama Pudralık-Hıdiv insiyalli

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Osmanlı Gümüş Kaplama Pudralık-Hıdiv insiyalli

  TLSold
 • Pirinç Süleymaniye işi 3 adet kadeh

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Pirinç Süleymaniye işi 3 adet kadeh

  TLSold
 • Üzerinde Osmanlıca yazılar bulunan kandil

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Üzerinde Osmanlıca yazılar bulunan kandil

  TLSold
 • Orak Çekiçli matara-sovyet malı dönem ürünü

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Orak Çekiçli matara-sovyet malı dönem ürünü

  TLSold
 • Keman çalan çocuk-damgalı

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Keman çalan çocuk-damgalı

  TLSold
 • Tel kırma işçilikli bohça-el işi 77cmx 85 cm

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Tel kırma işçilikli bohça-el işi 77cmx 85 cm

  TLSold
 • Hıdiv gümüş kaplama servis kaşığı

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Hıdiv gümüş kaplama servis kaşığı

  TLSold
 • Hilalli bakır sahan-dönem ürünü çap 16 cm

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Hilalli bakır sahan-dönem ürünü çap 16 cm

  TLSold
 • Osmanlı Gaz Lambası-Yükseklik 43 cm

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Osmanlı Gaz Lambası-Yükseklik 43 cm

  TLSold
 • Küpeli pirinç vazo-Yükseklik 46 cm

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Küpeli pirinç vazo-Yükseklik 46 cm

  TLSold
 • Yeşil Camlı Teneke Fenerler-31 cm ve 33 cm yüksekliğinde

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Yeşil Camlı Teneke Fenerler-31 cm ve 33 cm yüksekliğinde

  TLSold
 • Pirinç ve cam jardinyer

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Pirinç ve cam jardinyer

  TLSold
 • Hapishane boncuk işi (Hasan)-dönem ürünü 23 cm

  Lot No: 323

  Lot: 323

  Hapishane boncuk işi (Hasan)-dönem ürünü 23 cm

  TLSold
 • Yeşil şişeli gaz lambası

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Yeşil şişeli gaz lambası

  TLSold
 • Klasik gaz lambası

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Klasik gaz lambası

  TLSold
 • Pirinç, damgaları bulunan kahve değirmeni

  Lot No: 326

  Lot: 326

  Pirinç, damgaları bulunan kahve değirmeni

  TLSold
 • Fasulye el boyama biblolar-10 adet

  Lot No: 327

  Lot: 327

  Fasulye el boyama biblolar-10 adet

  TLSold
 • Fasulye el boyama biblolar-10 adet

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Fasulye el boyama biblolar-10 adet

  TLSold
 • Mavi Alev Gaz Ocağı

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Mavi Alev Gaz Ocağı

  TLSold
 • U.S.A. Gemici Feneri

  Lot No: 330

  Lot: 330

  U.S.A. Gemici Feneri

  TLSold
 • Nazi Pul Lotu

  Lot No: 331

  Lot: 331

  Nazi Pul Lotu

  TLSold
 • Nazi Propaganda Kartı

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Nazi Propaganda Kartı

  TLSold
 • Nazi Propaganda Kartı

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Nazi Propaganda Kartı

  TLSold
 • Vintage porselen boş metaxa şişesi

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Vintage porselen boş metaxa şişesi

  TLSold
 • Kahverengi ve yeşil tonlara sahip murano kül tablası-Çap: 11 cm

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Kahverengi ve yeşil tonlara sahip murano kül tablası-Çap: 11 cm

  TLSold
 • Kahverengi ve yeşil tonlara sahip farklı formda murano kül tablası-Çap: 15 cm

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Kahverengi ve yeşil tonlara sahip farklı formda murano kül tablası-Çap: 15 cm

  TLSold
 • Yeşil tonlara sahip murano kül tablası-Çap: 15 cm

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Yeşil tonlara sahip murano kül tablası-Çap: 15 cm

  TLSold
 • Yeşil ve kahverengi geçişli tonlara sahip aykırı formda murano kül tablası-Çap: 14 cm

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Yeşil ve kahverengi geçişli tonlara sahip aykırı formda murano kül tablası-Çap: 14 cm

  TLSold
 • Çok zarif yeşilli kahverengili tonlara sahip aykırı formda murano kül tablası-Çap: 13 cm Kenarında çok minik bir atığı var. 3. fotoğrafta gösterilmiştir.

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Çok zarif yeşilli kahverengili tonlara sahip aykırı formda murano kül tablası-Çap: 13 cm Kenarında çok minik bir atığı var. 3. fotoğrafta gösterilmiştir.

  TLSold
 • Üfleme cam hacamat kupaları

  Lot No: 340

  Lot: 340

  Üfleme cam hacamat kupaları

  TLSold
 • Metal Araba. Jeep Wrangler Rubicon. Scale: 1/27-14 cm. Arka pencere plastik aksamda rahatsız etmeyen kırık var.

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Metal Araba. Jeep Wrangler Rubicon. Scale: 1/27-14 cm. Arka pencere plastik aksamda rahatsız etmeyen kırık var.

  TLSold
 • Buddy L Teneke Traktör-9 cm

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Buddy L Teneke Traktör-9 cm

  TLSold
 • Muratti teneke Sigara Kutusu-8 cm x 7 cm

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Muratti teneke Sigara Kutusu-8 cm x 7 cm

  TLSold
 • Rafael'in Madonna resimlerinin kullanıldığı 1930'lar papier mache kibrit kutusu, silindir şeklinde-Yükseklik: 6 cm çap: 4 cm. İçinde orijinal kibritleri vardır.

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Rafael'in Madonna resimlerinin kullanıldığı 1930'lar papier mache kibrit kutusu, silindir şeklinde-Yükseklik: 6 cm çap: 4 cm. İçinde orijinal kibritleri vardır.

  TLSold
 • İsveç Malı Solstickan Marka Kibrit-12 cm x 7 cm

  Lot No: 345

  Lot: 345

  İsveç Malı Solstickan Marka Kibrit-12 cm x 7 cm

  TLSold
 • İEF İzmir Enternasyonal Fuarı Kibrit. 1979-11 cm x 7 cm

  Lot No: 346

  Lot: 346

  İEF İzmir Enternasyonal Fuarı Kibrit. 1979-11 cm x 7 cm

  TLSold
 • Yenice Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Yenice Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  TLSold
 • Bahar Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Bahar Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  TLSold
 • Samsun Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  Lot No: 349

  Lot: 349

  Samsun Sigara Paketi. İçi dolu üründür. Koleksiyon içindir. İçilmez.

  TLSold
 • George Henry Markalı Ayakkabı Bakım Seyahat Seti-Kutu içindeki boyalar kurumuştur. Yenilenmesi gerekir.

  Lot No: 350

  Lot: 350

  George Henry Markalı Ayakkabı Bakım Seyahat Seti-Kutu içindeki boyalar kurumuştur. Yenilenmesi gerekir.

  TLSold
 • El yapımı ahşap lokomotif modeli-Ölçüler: Uzunluk: 31 cm. Genişlik: 10 cm Yükseklik: 12 cm

  Lot No: 351

  Lot: 351

  El yapımı ahşap lokomotif modeli-Ölçüler: Uzunluk: 31 cm. Genişlik: 10 cm Yükseklik: 12 cm

  TLSold
 • Üzeri İş Bankası İnisiyalli dönem teneke kutu-Uzunluk: 15 cm Genişlik: 10 cm Yükseklik: 8 cm

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Üzeri İş Bankası İnisiyalli dönem teneke kutu-Uzunluk: 15 cm Genişlik: 10 cm Yükseklik: 8 cm

  TLSold
 • Yapı ve Kredi Bankası büyük boy bayrak-150 cm x 100 cm

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Yapı ve Kredi Bankası büyük boy bayrak-150 cm x 100 cm

  TLSold
 • Banka çek defteri, hesap cüzdanı ve kaplar

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Banka çek defteri, hesap cüzdanı ve kaplar

  TLSold
 • 9 adet milli piyango bileti

  Lot No: 355

  Lot: 355

  9 adet milli piyango bileti

  TLSold
 • 24 adet muhtelif ülkelerin kağıt paraları

  Lot No: 356

  Lot: 356

  24 adet muhtelif ülkelerin kağıt paraları

  TLSold
 • Foto Albüm-İçinde 40 civarı kartpostal, resim bulunan Lise Dönemi yapılmış öğrenci çalışması

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Foto Albüm-İçinde 40 civarı kartpostal, resim bulunan Lise Dönemi yapılmış öğrenci çalışması

  TLSold
 • National Geographic Dergisi-Ocak 1956 yılına ait. İçinde Türkiye-Yunanistan gezisine ilişkin makale vardır.

  Lot No: 358

  Lot: 358

  National Geographic Dergisi-Ocak 1956 yılına ait. İçinde Türkiye-Yunanistan gezisine ilişkin makale vardır.

  TLSold
 • Charlie Chaplin ve Laurel Hardy VCD Film Box-İçinde 5 Charlie Chaplin, 1 Laurel ve Hardy filmini içeren 6 filmlik VCD film seti

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Charlie Chaplin ve Laurel Hardy VCD Film Box-İçinde 5 Charlie Chaplin, 1 Laurel ve Hardy filmini içeren 6 filmlik VCD film seti

  TLSold
 • Vakıfbank 4'lü PC CD -Zaman ve Mekan, Osmanlı Coğrafyası'ndan Renkler, Çizgiler

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Vakıfbank 4'lü PC CD -Zaman ve Mekan, Osmanlı Coğrafyası'ndan Renkler, Çizgiler

  TLSold
 • Dönem Feza Oyuncak Tabanca ve Zafer Oyuncak Tabanca Mantarı

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Dönem Feza Oyuncak Tabanca ve Zafer Oyuncak Tabanca Mantarı

  TLSold
 • Dönem 3 adet gazoz açacak

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Dönem 3 adet gazoz açacak

  TLSold
 • Çin el boyama tabak, kırmızı damgalı

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Çin el boyama tabak, kırmızı damgalı

  TLSold
 • Minyatür desenleri ile boyanmış kütahya tabak

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Minyatür desenleri ile boyanmış kütahya tabak

  TLSold
 • Oldukça eski dönem 3 adet cam karanfillik-Yükseklik: 18 cm.

  Lot No: 365

  Lot: 365

  Oldukça eski dönem 3 adet cam karanfillik-Yükseklik: 18 cm.

  TLSold
 • İstanbul Porselenİn Milli Saraylar için yaptığı sütlük-Ihlamur Kasrı'nda kullanılmak üzere

  Lot No: 366

  Lot: 366

  İstanbul Porselenİn Milli Saraylar için yaptığı sütlük-Ihlamur Kasrı'nda kullanılmak üzere

  TLSold
 • Zinn Vazo

  Lot No: 367

  Lot: 367

  Zinn Vazo

  TLSold
 • Dönem ahşap çerçevesinde Karnik Derbekyan tarafından sandık için üretilmiş teneke levha

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Dönem ahşap çerçevesinde Karnik Derbekyan tarafından sandık için üretilmiş teneke levha

  TLSold
 • Eski kütahya lokumluk/sunumluk

  Lot No: 369

  Lot: 369

  Eski kütahya lokumluk/sunumluk

  TLSold
 • Osmanlı para kesesi

  Lot No: 370

  Lot: 370

  Osmanlı para kesesi

  TLSold
 • Nazi Propaganda Kartı

  Lot No: 371

  Lot: 371

  Nazi Propaganda Kartı

  TLSold
 • Nazi El Yazılı Mektup Zarfı-efemera orijinal

  Lot No: 372

  Lot: 372

  Nazi El Yazılı Mektup Zarfı-efemera orijinal

  TLSold
 • Tonka Kamyon-19 cmboyunda

  Lot No: 373

  Lot: 373

  Tonka Kamyon-19 cmboyunda

  TLSold
 • Tonka Kamyon-19 cm boyunda

  Lot No: 374

  Lot: 374

  Tonka Kamyon-19 cm boyunda

  TLSold
 • Yeşil Tonka-18 cm boyunda dönem ürünü

  Lot No: 375

  Lot: 375

  Yeşil Tonka-18 cm boyunda dönem ürünü

  TLSold
 • Mavi Chevrolet Model Araba-Kinsmart 1957 chevrolet bel air

  Lot No: 376

  Lot: 376

  Mavi Chevrolet Model Araba-Kinsmart 1957 chevrolet bel air

  TLSold
 • Maisto 1/18 Model Araba-opelspeedster

  Lot No: 377

  Lot: 377

  Maisto 1/18 Model Araba-opelspeedster

  TLSold
 • Sarı Mini Cooper 1/18-welly marka ambalajında

  Lot No: 378

  Lot: 378

  Sarı Mini Cooper 1/18-welly marka ambalajında

  TLSold
 • 1/18 Ferrari-burago

  Lot No: 379

  Lot: 379

  1/18 Ferrari-burago

  TLSold
 • Dönem Vantilatör-etap marka dönem ürünü çalışır vaziyette 21 cm x 51 cm

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Dönem Vantilatör-etap marka dönem ürünü çalışır vaziyette 21 cm x 51 cm

  TLSold
 • Hapishane boncuk işi ( maşallah )-dönem ürünü 17 cm

  Lot No: 381

  Lot: 381

  Hapishane boncuk işi ( maşallah )-dönem ürünü 17 cm

  TLSold
 • Çini Tablo-Kenarında kırığı var 67cm x 67 cm

  Lot No: 382

  Lot: 382

  Çini Tablo-Kenarında kırığı var 67cm x 67 cm

  TLSold
 • Ahşap çekmeceli tırnaklık-el işi 28 cm x68 cm x92 cm

  Lot No: 383

  Lot: 383

  Ahşap çekmeceli tırnaklık-el işi 28 cm x68 cm x92 cm

  TLSold
 • Rum evinden çıkma ahşap ayna- 66 cm x 95 cm boyutunda el işi çok eski

  Lot No: 384

  Lot: 384

  Rum evinden çıkma ahşap ayna- 66 cm x 95 cm boyutunda el işi çok eski

  TLSold
 • Hassan Gazoz Şişesi-boyun kısmı kırıktır haliyle

  Lot No: 385

  Lot: 385

  Hassan Gazoz Şişesi-boyun kısmı kırıktır haliyle

  TLSold
 • Ahşap Kavukluk-35 cm x 43 cm

  Lot No: 386

  Lot: 386

  Ahşap Kavukluk-35 cm x 43 cm

  TLSold
 • Aslan başlı bronz havan-Yükseklik 7 cm

  Lot No: 387

  Lot: 387

  Aslan başlı bronz havan-Yükseklik 7 cm

  TLSold
 • Gümüş tuğralı sunumluk-30.20 gr ayar damgalı

  Lot No: 388

  Lot: 388

  Gümüş tuğralı sunumluk-30.20 gr ayar damgalı

  TLSold
 • Pirinç büyük boy divitlik-hattat kalem işçilikli 27.5 cm boyunda

  Lot No: 389

  Lot: 389

  Pirinç büyük boy divitlik-hattat kalem işçilikli 27.5 cm boyunda

  TLSold
 • Alman malı bisiklet lambası-obermetall marka nadir çıkar

  Lot No: 390

  Lot: 390

  Alman malı bisiklet lambası-obermetall marka nadir çıkar

  TLSold
 • Türk Tayyare Cemiyeti Kumbara-Pirinç nadir çıkar seri numaralı

  Lot No: 391

  Lot: 391

  Türk Tayyare Cemiyeti Kumbara-Pirinç nadir çıkar seri numaralı

  TLSold
 • El işi ahşap çift mumluk-Yükseklik 18 cm dönem ürünü

  Lot No: 392

  Lot: 392

  El işi ahşap çift mumluk-Yükseklik 18 cm dönem ürünü

  TLSold
 • Değişik formda sigaralık-72.94 gr maşallah yazılı

  Lot No: 393

  Lot: 393

  Değişik formda sigaralık-72.94 gr maşallah yazılı

  TLSold
 • Gümüş Kartvizitlik-900 ayar 58.5 gr 6cm x9 cm

  Lot No: 394

  Lot: 394

  Gümüş Kartvizitlik-900 ayar 58.5 gr 6cm x9 cm

  TLSold
 • Jsgus Meyer Alman Malı Türkiye piyasası için yapılmış bekçi saati- dönem ürünü

  Lot No: 395

  Lot: 395

  Jsgus Meyer Alman Malı Türkiye piyasası için yapılmış bekçi saati- dönem ürünü

  TLSold
 • 2 adet pipo ve Türk pipo tütünü kutusu -Kutu içi boştur

  Lot No: 396

  Lot: 396

  2 adet pipo ve Türk pipo tütünü kutusu -Kutu içi boştur

  TLSold
 • Çeşm-i Bülbül Vazo-Boyu 16 cm

  Lot No: 397

  Lot: 397

  Çeşm-i Bülbül Vazo-Boyu 16 cm

  TLSold
 • Hugo Schneider Cam Gaz Lambası-Boyu 51 cm

  Lot No: 398

  Lot: 398

  Hugo Schneider Cam Gaz Lambası-Boyu 51 cm

  TLSold
 • 3 kollu şamdan-Onyx ve pirinç

  Lot No: 399

  Lot: 399

  3 kollu şamdan-Onyx ve pirinç

  TLSold
 • Osmanlı kırlangıç geçme bakır kazan-Değişik formda dönem ürünü

  Lot No: 400

  Lot: 400

  Osmanlı kırlangıç geçme bakır kazan-Değişik formda dönem ürünü

  TLSold
 • Tuğralı gümüş sunumluk-27 gr

  Lot No: 401

  Lot: 401

  Tuğralı gümüş sunumluk-27 gr

  TLSold
 • Solingen ustura-tobis dönem malı yüksek kondisyonda

  Lot No: 402

  Lot: 402

  Solingen ustura-tobis dönem malı yüksek kondisyonda

  TLSold
 • Pirinç resimlik

  Lot No: 403

  Lot: 403

  Pirinç resimlik

  TLSold
 • Bronz osmanlı damgalı kırpıklı sahan-Çap 21 cm

  Lot No: 404

  Lot: 404

  Bronz osmanlı damgalı kırpıklı sahan-Çap 21 cm

  TLSold
 • Kristal gaz lambası-Boyu 49 cm

  Lot No: 405

  Lot: 405

  Kristal gaz lambası-Boyu 49 cm

  TLSold
 • Kraliyet damgalı 6 kaşık 6 çatal alpaka takım-kaşık boyu 21 cm çatal boyu 19 cm

  Lot No: 406

  Lot: 406

  Kraliyet damgalı 6 kaşık 6 çatal alpaka takım-kaşık boyu 21 cm çatal boyu 19 cm

  TLSold
 • Gümüş tuğralı sunumluk-21.51 gr

  Lot No: 407

  Lot: 407

  Gümüş tuğralı sunumluk-21.51 gr

  TLSold
 • Minyatür işçilikli hatemkari çerçeve-16 cm x 20 cm boyutlarında

  Lot No: 408

  Lot: 408

  Minyatür işçilikli hatemkari çerçeve-16 cm x 20 cm boyutlarında

  TLSold
 • Marionnette Araba pikabı-Norveç Malı-Çalışır vaziyette

  Lot No: 409

  Lot: 409

  Marionnette Araba pikabı-Norveç Malı-Çalışır vaziyette

  TLSold
 • Antika Alman Malı G. Barthel marka pürmüz, pirinç malzeme-Yükseklik:18 cm En: 20 cm

  Lot No: 410

  Lot: 410

  Antika Alman Malı G. Barthel marka pürmüz, pirinç malzeme-Yükseklik:18 cm En: 20 cm

  TLSold
 • 1960'lı yıllar Afyon İşi Bebek Beşiği-Deriden mamul. Deri Kısmı Ölçüsü: 80 cm x 60 cm

  Lot No: 411

  Lot: 411

  1960'lı yıllar Afyon İşi Bebek Beşiği-Deriden mamul. Deri Kısmı Ölçüsü: 80 cm x 60 cm

  TLSold
 • Peugeot Freres Valentigney Kahve Değirmeni-Antik Fransız Peugeot Freres Valentigney üretimi pirmitif kahve değirmeni. Orijinal durumda. Taban ahşap kısmı: 43 cm x 22 cm. Kahve değirmeni kısmı: 14 cm x 14 cm

  Lot No: 412

  Lot: 412

  Peugeot Freres Valentigney Kahve Değirmeni-Antik Fransız Peugeot Freres Valentigney üretimi pirmitif kahve değirmeni. Orijinal durumda. Taban ahşap kısmı: 43 cm x 22 cm. Kahve değirmeni kısmı: 14 cm x 14 cm

  TLSold
 • Macar Hollohaza Porselen Shot Takımı-1 porselen matara ve 5 porselen bardak. Matara: 19 cm x 14 cm Shot bardakları: 4 cm x 4 cm

  Lot No: 413

  Lot: 413

  Macar Hollohaza Porselen Shot Takımı-1 porselen matara ve 5 porselen bardak. Matara: 19 cm x 14 cm Shot bardakları: 4 cm x 4 cm

  TLSold
 • Maden işçisini simgeleyen döküm ağır malzeme figür-Yükseklik: 25 cm

  Lot No: 414

  Lot: 414

  Maden işçisini simgeleyen döküm ağır malzeme figür-Yükseklik: 25 cm

  TLSold
 • Birbirinden farklı 10 adet dönem shot bardağı-Yükseklik: 7 cm-8 cm

  Lot No: 415

  Lot: 415

  Birbirinden farklı 10 adet dönem shot bardağı-Yükseklik: 7 cm-8 cm

  TLSold
 • 4 adet eski dönem el kantarı-Haliyle. 33 cm 20 cm 19 cm ve 12 cm

  Lot No: 416

  Lot: 416

  4 adet eski dönem el kantarı-Haliyle. 33 cm 20 cm 19 cm ve 12 cm

  TLSold
 • Pirinç ve mermerden mamul dönem ürünü üçlü şamdan-Yüks: 21 cm En: 20 cm

  Lot No: 417

  Lot: 417

  Pirinç ve mermerden mamul dönem ürünü üçlü şamdan-Yüks: 21 cm En: 20 cm

  TLSold
 • 10 adet 33'lük yabancı plak-Kondüsyonları iyi durumdadır.

  Lot No: 418

  Lot: 418

  10 adet 33'lük yabancı plak-Kondüsyonları iyi durumdadır.

  TLSold
 • Oldukça eski satır-38 cm x 11 cm

  Lot No: 419

  Lot: 419

  Oldukça eski satır-38 cm x 11 cm

  TLSold
 • İki adet dövme demirden aplik-Her biri 24 cm x 22 cm

  Lot No: 420

  Lot: 420

  İki adet dövme demirden aplik-Her biri 24 cm x 22 cm

  TLSold
 • 5 adet koleksiyonluk Coca Cola bardağı-Yeşil neon renk

  Lot No: 421

  Lot: 421

  5 adet koleksiyonluk Coca Cola bardağı-Yeşil neon renk

  TLSold
 • 2 adet koleksiyonluk Coca Cola bardağı-2002 World Cup Korea Japan ve 2006 World Cup Germany (kutusunda)

  Lot No: 422

  Lot: 422

  2 adet koleksiyonluk Coca Cola bardağı-2002 World Cup Korea Japan ve 2006 World Cup Germany (kutusunda)

  TLSold
 • 4 adet pop art dönem su bardağı

  Lot No: 423

  Lot: 423

  4 adet pop art dönem su bardağı

  TLSold
 • 4 adet Buddha figürleri, reçine malzeme -Yükseklik: 5 cm, 6 cm Genişkik: 3 cm, 4 cm, 6 cm

  Lot No: 424

  Lot: 424

  4 adet Buddha figürleri, reçine malzeme -Yükseklik: 5 cm, 6 cm Genişkik: 3 cm, 4 cm, 6 cm

  TLSold
 • 5 adet Konya tahta kaşık

  Lot No: 425

  Lot: 425

  5 adet Konya tahta kaşık

  TLSold
 • Metal Askeri Matara-Kondüsyonu yüksek. Kılıfı yok.

  Lot No: 426

  Lot: 426

  Metal Askeri Matara-Kondüsyonu yüksek. Kılıfı yok.

  TLSold
 • Ahşap ve camdan oluşan Romanya yerel matara-Yüks: 30 cm En: 19 cm

  Lot No: 427

  Lot: 427

  Ahşap ve camdan oluşan Romanya yerel matara-Yüks: 30 cm En: 19 cm

  TLSold
 • Seramik kuş biblosu-Brezilya üretimi-13 cm

  Lot No: 428

  Lot: 428

  Seramik kuş biblosu-Brezilya üretimi-13 cm

  TLSold
 • Üzerinde kağnı çeken kadın figürlü ahşap kaideli pirinç obje-20 cm x 6 cm

  Lot No: 429

  Lot: 429

  Üzerinde kağnı çeken kadın figürlü ahşap kaideli pirinç obje-20 cm x 6 cm

  TLSold
 • Büyük boy pirinç gülabdan-25 cm

  Lot No: 430

  Lot: 430

  Büyük boy pirinç gülabdan-25 cm

  TLSold
 • Alman Zinn Kadeh-Yükseklik: 18,5 cm

  Lot No: 431

  Lot: 431

  Alman Zinn Kadeh-Yükseklik: 18,5 cm

  TLSold
 • Teak Su Terazisi, Alman Malı-Komple kaliteli ahşap malzeme, ağır bir ürün, terazi kısmı sorunsuz. 30 cm x 6 cm

  Lot No: 432

  Lot: 432

  Teak Su Terazisi, Alman Malı-Komple kaliteli ahşap malzeme, ağır bir ürün, terazi kısmı sorunsuz. 30 cm x 6 cm

  TLSold
 • Viski/Likör Karafı-Kristal cam, metal kaide, ağır ürün. Yükseklik: 41 cm.

  Lot No: 433

  Lot: 433

  Viski/Likör Karafı-Kristal cam, metal kaide, ağır ürün. Yükseklik: 41 cm.

  TLSold
 • Alman Neckermann saatli radyo-Çalışıyor, sorunsuz. FM Bandı var.

  Lot No: 434

  Lot: 434

  Alman Neckermann saatli radyo-Çalışıyor, sorunsuz. FM Bandı var.

  TLSold
 • Pirinç çan-Yükseklik: 9 cm En: 8 cm

  Lot No: 435

  Lot: 435

  Pirinç çan-Yükseklik: 9 cm En: 8 cm

  TLSold
 • Pirinç çan-Yükseklik: 11 cm

  Lot No: 436

  Lot: 436

  Pirinç çan-Yükseklik: 11 cm

  TLSold
 • Telkari nalın çifti, eski dönem-Uzunluk: 10 cm

  Lot No: 437

  Lot: 437

  Telkari nalın çifti, eski dönem-Uzunluk: 10 cm

  TLSold
 • Anadol Jant Kapağı-Çapı: 22 cm

  Lot No: 438

  Lot: 438

  Anadol Jant Kapağı-Çapı: 22 cm

  TLSold
 • Vintage çift küpe

  Lot No: 439

  Lot: 439

  Vintage çift küpe

  TLSold
 • 6 adet köy bardağı

  Lot No: 440

  Lot: 440

  6 adet köy bardağı

  TLSold
 • Toprak üzeri sır kaplı, porselen kapaklı Avrupa Şişe-Yükseklik: 30 cm. Şişe ağzında küçük bir atık vardır.

  Lot No: 441

  Lot: 441

  Toprak üzeri sır kaplı, porselen kapaklı Avrupa Şişe-Yükseklik: 30 cm. Şişe ağzında küçük bir atık vardır.

  TLSold
 • Feuerhand Gemici Feneri-Alman Malı. Yükseklik: 25 cm.

  Lot No: 442

  Lot: 442

  Feuerhand Gemici Feneri-Alman Malı. Yükseklik: 25 cm.

  TLSold
 • Üzeri tel kırma işçilikli oldukça eski yastık örtüsü-50 cm x 55 cm

  Lot No: 443

  Lot: 443

  Üzeri tel kırma işçilikli oldukça eski yastık örtüsü-50 cm x 55 cm

  TLSold
 • Regal Marka Quartz ( Pilli) Duvar Saati-Çalışır durumda. 38 cm x 38 cm

  Lot No: 444

  Lot: 444

  Regal Marka Quartz ( Pilli) Duvar Saati-Çalışır durumda. 38 cm x 38 cm

  TLSold
 • Redka marka akıl oyunları dağ evi

  Lot No: 445

  Lot: 445

  Redka marka akıl oyunları dağ evi

  TLSold
 • Antep işi pirinç obje-10 cm x 7 cm

  Lot No: 446

  Lot: 446

  Antep işi pirinç obje-10 cm x 7 cm

  TLSold
 • Antep işi pirinç obje-10 cm x 11 cm

  Lot No: 447

  Lot: 447

  Antep işi pirinç obje-10 cm x 11 cm

  TLSold
 • Şifreli Asma Kilit-10 cm x 6 cm x 2 cm

  Lot No: 448

  Lot: 448

  Şifreli Asma Kilit-10 cm x 6 cm x 2 cm

  TLSold
 • Dövme Demir Asma Kilit-Polonya Malı. 12 cm x 7,5 cm x 2 cm

  Lot No: 449

  Lot: 449

  Dövme Demir Asma Kilit-Polonya Malı. 12 cm x 7,5 cm x 2 cm

  TLSold
 • Schumann Arzberg Germany fragonart desenli altın vermeyli fincan-Fincan: 7 cm x 4,5 cm Tabak: 12 cm

  Lot No: 450

  Lot: 450

  Schumann Arzberg Germany fragonart desenli altın vermeyli fincan-Fincan: 7 cm x 4,5 cm Tabak: 12 cm

  TLSold
 • 4 kollu şamdan, porselen ve pirinç malzeme, damgasız-Yükseklik: 40 cm, Taban çapı: 17 cm

  Lot No: 451

  Lot: 451

  4 kollu şamdan, porselen ve pirinç malzeme, damgasız-Yükseklik: 40 cm, Taban çapı: 17 cm

  TLSold
 • İtalyan barok porselen kız biblo, damgalı ve mermer stantlı

  Lot No: 452

  Lot: 452

  İtalyan barok porselen kız biblo, damgalı ve mermer stantlı

  TLSold
 • Kaiser Doğu Alman 1970-1995 av temalı üç adet duvar tabağı-Çap: 10 cm

  Lot No: 453

  Lot: 453

  Kaiser Doğu Alman 1970-1995 av temalı üç adet duvar tabağı-Çap: 10 cm

  TLSold
 • Weiden Bavaria Porselen 2 adet fincan ve tabağı-1920-1940'lar, Türk kahvesi boyu

  Lot No: 454

  Lot: 454

  Weiden Bavaria Porselen 2 adet fincan ve tabağı-1920-1940'lar, Türk kahvesi boyu

  TLSold
 • Antik Booth's Dragon Made in England Trio-Yeşil Ejderha motifli, 1920'ler, tamamen el boyama

  Lot No: 455

  Lot: 455

  Antik Booth's Dragon Made in England Trio-Yeşil Ejderha motifli, 1920'ler, tamamen el boyama

  TLSold
 • ALT Tirschenreuth 1838 marka 1995 pembe trio -K. tabak: 14 cm, B. Tabak: 20 cm, Fincan: 7,5 cm x 7,5 cm

  Lot No: 456

  Lot: 456

  ALT Tirschenreuth 1838 marka 1995 pembe trio -K. tabak: 14 cm, B. Tabak: 20 cm, Fincan: 7,5 cm x 7,5 cm

  TLSold
 • Kaiser Doğu Alman tamamı el boyama sıcak çikolata fincanı

  Lot No: 457

  Lot: 457

  Kaiser Doğu Alman tamamı el boyama sıcak çikolata fincanı

  TLSold
 • 1900 başları Fransız Limoges Porselen Bonbonier-14 cm x 6 cm

  Lot No: 458

  Lot: 458

  1900 başları Fransız Limoges Porselen Bonbonier-14 cm x 6 cm

  TLSold
 • Wallendorf 1764 büyük boy porselen biblo, 1930'lar-23 cm x 23 cm

  Lot No: 459

  Lot: 459

  Wallendorf 1764 büyük boy porselen biblo, 1930'lar-23 cm x 23 cm

  TLSold
 • Fransız Limoges fragonard desenli altın vermeyli bonbonier-Yeşil damgalı, 14 cm x 6 cm

  Lot No: 460

  Lot: 460

  Fransız Limoges fragonard desenli altın vermeyli bonbonier-Yeşil damgalı, 14 cm x 6 cm

  TLSold
 • 1950'ler petit point işlemeli pirinç çerçeveli cam tepsi-36 cm x 19 cm

  Lot No: 461

  Lot: 461

  1950'ler petit point işlemeli pirinç çerçeveli cam tepsi-36 cm x 19 cm

  TLSold
 • Union damgalı British Made Asma Kilit-12,5 cm x 1,5 cm

  Lot No: 462

  Lot: 462

  Union damgalı British Made Asma Kilit-12,5 cm x 1,5 cm

  TLSold
 • Bronz Saat ve Çift Şamdan-Damgalı, çift kurmalı, orijinal anahtarı mevcut, 1952 Bronz Saat ve Çift Şamdan. Kasa İtalyan, makinesi Alman. Kusursuz çalışır vaziyette. Şamdanlar boy 61 cm en 30 cm, taban 20 cm. Her bir ağırlığı 5,5 kg. Saat boy 62 cm, taban 38 cm, derinlik 14 cm. Ağırlık 13,5 kg. Toplam ağırlık 24,5 kg.

  Lot No: 463

  Lot: 463

  Bronz Saat ve Çift Şamdan-Damgalı, çift kurmalı, orijinal anahtarı mevcut, 1952 Bronz Saat ve Çift Şamdan. Kasa İtalyan, makinesi Alman. Kusursuz çalışır vaziyette. Şamdanlar boy 61 cm en 30 cm, taban 20 cm. Her bir ağırlığı 5,5 kg. Saat boy 62 cm, taban 38 cm, derinlik 14 cm. Ağırlık 13,5 kg. Toplam ağırlık 24,5 kg.

  TLSold
 • Mont Blanc Meisterstück Frederic Chopin Dolmakalem, Kutusunda

  Lot No: 464

  Lot: 464

  Mont Blanc Meisterstück Frederic Chopin Dolmakalem, Kutusunda

  TLSold
 • Junghans duvar saati-Çift kurmalı, gonglu, anahtarı mevcuttur. Çalışmasında problem yok. Junghans garanti kuponu mevcut.

  Lot No: 465

  Lot: 465

  Junghans duvar saati-Çift kurmalı, gonglu, anahtarı mevcuttur. Çalışmasında problem yok. Junghans garanti kuponu mevcut.

  TLSold
 • El yapımı tek kırma av tüfeği

  Lot No: 466

  Lot: 466

  El yapımı tek kırma av tüfeği

  TLSold
 • St. Dupont Laque de Chine çakmak

  Lot No: 467

  Lot: 467

  St. Dupont Laque de Chine çakmak

  TLSold
 • İçi dolu pul defteri-187 adet pul vardır.

  Lot No: 468

  Lot: 468

  İçi dolu pul defteri-187 adet pul vardır.

  TLSold
 • Türkçe Kaset Lotu- 71 adet. Tarkan, Kıraç, Kayahan, Kubat,Haluk Levent, Zara, Kargo, Teoman, Grup Yorum, Ahmet Kaya, Sadık Gürbüz vs...

  Lot No: 469

  Lot: 469

  Türkçe Kaset Lotu- 71 adet. Tarkan, Kıraç, Kayahan, Kubat,Haluk Levent, Zara, Kargo, Teoman, Grup Yorum, Ahmet Kaya, Sadık Gürbüz vs...

  TLSold
 • Osmanlı pazarı için yapılmış avrupa süt güğümü-Damgalı, boy: 42 cm, göbek çevresi: 61 cm, taban çapı: 13,5 cm

  Lot No: 470

  Lot: 470

  Osmanlı pazarı için yapılmış avrupa süt güğümü-Damgalı, boy: 42 cm, göbek çevresi: 61 cm, taban çapı: 13,5 cm

  TLSold
 • Dönem metal kutu-22 cm x 14 cm x 8,5 cm

  Lot No: 471

  Lot: 471

  Dönem metal kutu-22 cm x 14 cm x 8,5 cm

  TLSold
 • Petit Point Masa Saati-Made in Britain. Kusursuz çalışır vaziyette. Çap: 14 cm.

  Lot No: 472

  Lot: 472

  Petit Point Masa Saati-Made in Britain. Kusursuz çalışır vaziyette. Çap: 14 cm.

  TLSold
 • Osmanlı Kafkas Kama-Boy: 61 cm, en: 4,5 cm

  Lot No: 473

  Lot: 473

  Osmanlı Kafkas Kama-Boy: 61 cm, en: 4,5 cm

  TLSold
 • Osmanlı pazarı için yapılmış avrupa süt güğümü-Damgasız. Boy: 37 cm, göbek: 54,5 cm, taban çap: 11,5 cm

  Lot No: 474

  Lot: 474

  Osmanlı pazarı için yapılmış avrupa süt güğümü-Damgasız. Boy: 37 cm, göbek: 54,5 cm, taban çap: 11,5 cm

  TLSold